Global
Phone +380 44 594 68 28
Mail
25

років досвіду

250

банків-клієнтів

30 К+

точок обслуговування

40+

країн світу

  • Головна
  • Новини
  • Оцінка результатів самоатестації банків від ProFIX у партнерстві з провідними компаніями з кібербезпеки
03.12.20

Оцінка результатів самоатестації банків від ProFIX у партнерстві з провідними компаніями з кібербезпеки

ProFIX  у партнерстві з міжнародними компаніями в галузі кібербезпеки запускає нову послугу – оцінка результатів самоатестації  банків та інших компаній відповідно до вимог міжбанківської системи SWIFT.

 

З розвитком цифрових технологій суспільство отримало нові можливості, але в той же час нові виклики та загрози безпеки. Банківські установи  не виняток у цьому питанні. Кіберзлочинність у фінансовій сфері зростає, саме тому всесвітня оранізація SWIFT розробила програму Customer Security Programme (CSP), мета якої  підвищити загальний рівень безпеки і допомогти компаніям у межах системи протистояти кіберзлочинам. Відповідно до цієї програми кожен користувач SWIFT повинен відповідати обов'язковим та рекомендованим елементам контролю (провести самоатестацію) і опублікувати результати у спеціальному додатку KYC-Security Attestation (KYC-SA).

З 2021 року всі клієнти зобов'язані виконати "Загальноприйняті спільнотою оцінки" методом проведення незалежної оцінки даних самоатестацій. Це можна зробити двома шляхами: 1) власними силами за наявності експертів з відповідною до вимог Програми кваліфікацією і незалежним підходом до оцінювання; 2) залучити зовнішніх незалежних експертів, які, наприклад, опубліковані на сайті SWIFT у розділі Directory of CSP assessment providers

«Компанія  ProFIX з відповідальністю до кожного клієнта та правил програми SWIFT CSP нагадує користувачам системи про нові вимоги і рекомендує експертні послуги незалежної оцінки результатів самоатестації від провідних компаній з кібербезпеки. Ми провели низку зустрічей з представниками міжнародних і українських компаній і пропонуємо ретельно відібраних партнерів, які мають повну експертизу в питаннях security-консалтингу та входять до вищевказаного переліку на сайті swift.com», – зазначив Генеральний директор PrоFIX Геннадій Кублановський. 

 

Про компанію ProFIX

ProFIX (https://profix.com.ua) – провідна українська ІТ-компанія, що спеціалізується на впровадженні та супроводі інноваційних рішень та послуг для фінансового ринку. Понад 250 банків та компаній у 40+  країнах світу успішно використовуюсь технології ProFIX.

Послуги ProFIX:

  • Повний комплекс сервісів і рішень SWIFT
  • FinTech-інновації 
  • Підключення до MoneyGram і сервісів системи
  • Розробка систем грошових переказів

 

Статуси компанії: SWIFT Business Partner, SWIFT Service Bureau, SWIFT Service Partner, Сертифікований технологічний партнер MoneyGram Int., Microsoft Partner.

Партнерство з провідними компаніями ІТ та фінансового ринків: Microsoft, SWIFT, Oracle, IBM, MoneyGram Int., Linxdatacenter, Temenos, Smart Stream, Welsend та ін.