Global
Phone +380 44 594 68 28
Mail
25

років досвіду

250

банків-клієнтів

30 К+

точок обслуговування

40+

країн світу

  • Головна
  • Новини
  • Service Bureau компанії ProFIX пройшло сертифікацію SWIFT за програмою SIP
07.12.20

Service Bureau компанії ProFIX пройшло сертифікацію SWIFT за програмою SIP

SWIFT Service Bureau компанії ProFIX пройшло сертифікацію безпеки та операційної діяльності згідно з програмою SIP (Shared Infrastructure Programme) 2020 року і відповідає усім вимогам та стандартам загальної інфраструктури SWIFT.

 

Програма SIP призначена для встановлення і підтримки високого рівня безпеки операцій SWIFT Service Bureau. Кожне Сервіс Бюро щорічно проходить аудит на відповідність і підпадає під дистанційні перевірки основних заходів безпеки та операційної діяльності. Інформацію про усі SWIFT Сервіс Бюро, які завершили процес сертифікації, опубліковано у довіднику Service Bureau Directory.

За словами Генерального директора ProFIX Геннадія Кублановського, у поточному році компанія здійснила суттєві фінансові інвестиції в оновлення технічної інфраструктури SWIFT Service Bureau та підвищення кваліфікації кадрів. На сьогоднішній день у штаті ProFIX повністю укомплектована команда атестованих спеціалістів з підключення нових клієнтів до системи SWIFT, що є обов’язковою умовою проходження сертифікації.

            Компанія ProFIX як ексклюзивний партнер SWIFT у шести країнах нагадує банкам про нові вимоги системи – оцінка результатів самоатестації відповідно до SWIFT Customer Security Programme (CSP). Згідно з цією програмою кожен користувач SWIFT повинен відповідати обов’язковим та рекомендованим елементам контролю (провести самоатестацію), а з 2021 р. пройти оцінку результатів самоатестації сторонньою організацією для відповідності CSP . Ми провели велику роботу з відбору кращих компаній в галузі кібербезпеки і можемо рекомендувати наших партнерів, які пропонують послуги незалежної оцінки результатів самоатестації. Детальна інформація про партнерів та спільні прес-релізи будуть опубліковані найближчим часом на сайті profix.com.ua та сторінках компанії в соцмережах.     

 

Про компанію ProFIX

ProFIX (https://profix.com.ua) – провідна українська ІТ-компанія, що спеціалізується на впровадженні та супроводі інноваційних рішень та послуг для фінансового ринку. Понад 250 банків та компаній у 40+  країнах світу успішно використовуюсь технології ProFIX.

Послуги ProFIX:

ü  Повний комплекс сервісів і рішень SWIFT.

ü  FinTech інновації.

ü  Підключення до MoneyGram та сервісів системи.

ü  Розробка систем грошових переказів.

Статуси компанії: SWIFT Business Partner, SWIFT Service Bureau, SWIFT Service Partner, Сертифікований технологічний партнер MoneyGram Int., Microsoft Partner.

Партнерство з провідними компаніями ІТ та фінансового ринків: Microsoft, SWIFT, Oracle, IBM, MoneyGram Int., Linxdatacenter, Temenos, Smart Stream, Welsend та ін.